• امروز پنج شنبه بیست و دوم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آئین اختتامیه سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم استان لرستان برگزار شد

آئین اختتامیه سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم استان لرستان برگزار شد

نماینده ولی فقیه در استان: تمام الفاظ قرآن و تمام رهنمود های موجود برای پیوستن و سیر صعود الی الله است

 شنبه 23 آبان 1394   1545  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اوقاف لرستان مراسم اختتامیه سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم استان لرستان با شناسائی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

آیت الله میرعمادی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد در این آئین با برشمردن فضائل قرآن کریم برای کلیه انسان ها و برای کلیه زمان ها گفت: تمام الفاظ قرآن و تمام رهنمود های موجود برای پیوستن و سیر صعود الی الله است.

امام جمعه خرم آباد در خصوص عمل به قرآن توسط قاریان و حافظان ادامه داد: از قراء و حافظان قرآن کریم انتظار می رود مفاهیم قرآن را با تدبر به مردم و با صوت و لحن هنرمندانه  به مستمعین انتقال دهند و در صحنه عمل برای جامعه خود الگو باشند

نماینده ولی فقیه در استان در خصوص آفت های عملی به قاریان افزود: اگر چنانچه قاری تلاوت هنرمندانه ای داشته باشد و لیکن در مسیر خلاف قرآن و رهنمودهای آن ظاهر شود نمونه شیطان است و همچنین قرآن کریم برای تمام زمان ها و کلیه برنامه های اجتماعی و عرفانی و مذهبی برنامه دارد که می بایست به وسیله عمل به آن راه یافت

قبل از سخنان امام جمعه خرم آباد حجت الاسلام عباس زاده معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف لرستان گزارش جامعی از روند مسابقات قرآن کریم از مرحله شهرستانی تا  مرحله بین المللی را  ارائه نمود

 در پایان این مراسم اسامی نفرات اول تا سوم کلیه رشته ها لوح تقدیر و هدیه نقدی این دوره از مسابقات را دریافت نمودند که به شرح ذیل اعلام می گردند:

 رشته قرائت  برادران : آقایان حمید ناصری نسب - مهدی پاپی- علیرضا روز بهانی  

رشته ترتیل برادران:  آقایان علی یاراحمدی- حسام الدین غلامی- مصطفی جودکی

رشته حفظ کل برادران:  آقای روح الله شکیبافر

رشته حفظ 20 جزء برادران :  آقای اسماعیل موسیوند

رشته حفظ 10 جزء برادران : آقای رضا ممیوند

رشته حفظ 5 جزء برادران : آقای حمید کاوند

رشته اذان  برادران : آقایان محمد یاراحمدی- مسعود فتحی- محمد پیریائی

رشته دعا خوانی برادران: آقایان  علی امیری یاراحمدی- محمد بهرامی - محمد آشوری

رشته حفظ 20 جزء خواهران: خانم ها اکرم بهلولی- فاطمه نادری-سهیلا حسینی فر

رشته حفظ 10 جزء خواهران: خانم ها سیده سعیده سیدی- شهتاز شعبان- سیده بهاره موسوی

رشته حفظ 5 جزء خواهران:  خانم ها طاهره حاتموند- فریبا یاری طلب- فاطمه قائد رحمتی 

رشته حفظ کل خواهران: خانم ها معصومه گودرزی- سیده طاهره موسوی- معصومه تمیمی

رشته ترتیل خواهران: خانم ها مریم ولیزاده- فاطمه صیفی- ساحل نظری

رشته قرائت خواهران: خانم ها خدیجه بیرانوند- فاطمه بوالحسنی- کبری بیرانوند

رشته دعاخوانی خواهران: خانم ها خدیجه بیرانوند- فتانه حاصلی- زهره حاجیوند

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار