• امروز جمعه دوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

قرآن کریم تنها کتاب آسمانی است که برنامه هایش از خلقت آدم تا پایان جهان کاربردی است

قرآن کریم تنها کتاب آسمانی است که برنامه هایش از خلقت آدم تا پایان جهان کاربردی است

مراسم تقدیر از مربیان طرح تربیت حافظان قرآن کریم در الیگودرز برگزار شد

 سه شنبه 28 اردیبهشت 1395   240  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اوقاف لرستان مراسم تجلیل از مربیان و خادمان طرح تربیت حافظان قرآن کریم در الیگودرز برگزار شد

حجت الاسلام ارکبان در خصوص ترویج فرهنگ قرآن  گفت: ترویج فرهنگ قرآن و اهل بیت(ع) وظیفه همه ماست و همه ما وظفیم تا با همکاری و همدلی در راه تبلیغ کتاب الهی گام بداریم

ارکبان درمورد برکات حفظ قرآن افزود: زحمات شما مربیان در کلاس های حفظ و تربیت حافظان خردسال ، نونهال و نوجوان باقیات و صالحاتی است که ماندگار و ابدی بوده و از برکات قرآن کریم است.

وی در مورد هجمه هایی که علیه مسلمانان و قرآن در دنیا صورت می گیرد گفت: متاسفانه استکبار جهانی با تحریف دیگر کتب آسمانی، آنرا به نفع خود و سلطه گری خود تعبیر و تفسیر کرده و امروز چون غده ای سرطانی خون مردم مستضعف جهان را می مکد.

ارکبان قرآن کریم را تنها کتاب حفظ شده از تحریف برشمرد و افزود: به لطف خداوند متعال و دعای امام زمان(عج) امروز قرآن کریم تنها کتاب آسمانی است که از تحریف مصون مانده و برنامه هایش از خلقت آدم تا پایان جهان، برنامه هایی کاربردی است.

رئیس اوقاف الیگودرز از وجود 30 پایگاه حفظ قرآن و تربیت بیش از 1400 حافظ در شهرستان خبرداد و گفت: تربیت حافظان قرآن کریم نتیجه زحمات و تلاش های مربیان دلسوزی است که با ایجاد شور و نشاط در کلاس ها موفق به نشرو گسترش این کتاب انسان ساز در میان خانواده ها شده اند.

گفتنی است در پایان این جراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایائی از زحمات مربیان قدردانی شد.
 
 
 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار