• امروز شنبه دوم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رقابت 200 نفر در مسابقات قرآن کریم مرحله استانی

رقابت 200 نفر در مسابقات قرآن کریم مرحله استانی

مسابقات مرحله استانی در نیمه مرداد ماه در خرم آباد برگزار می گردد

 پنج شنبه 31 تیر 1395   281  0      

حجت‌الاسلام محمدجواد عباسبه گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اوقاف لرستان، معاون فرهنگی این اداره از برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن کریم در مرداد ماه خبر داد. 

حجت الاسلام عباس زاده  اعلام کرد: مرحله استانی مسابقات قرآن کریم روزهای 14 و 15 مرداد ماه در حسینیه حبیب بن مظاهر یا تالار شهید آوینی ارشاد برگزار خواهد شد.
زاده، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، از برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف لرستان طی مردادماه امسال خبرداد.
  عباس زاده با اعلام رشته های مرحله استانی افزود: مسابقات ویژه خواهران در 14 مرداد و مسابقات ویژه برادران روز 15 مرداد ماه در رشته های  ترتیل و تحقیق، حفظ 5 جزء، 10 جزء، 20 جزء و حفظ کل، دعاخوانی و اذان برگزار می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف لرستان  بیان داشت: مسابقات تنها در مقطع بزرگسالان (18 سال) به بالا برگزار می شود  و مرحله شکوفه ها امسال به آموزش و پرورش واگذار شده است.
دبیر ستاد برگزاری مسابقات قرآن کریم اوقاف در پایان از شرکت 200 نفر در این مرحله از مسابقات خبر داد و گفت: در این مرحله 200 نفر از قاریان ، حافظان، مرتلین و موذنین حضور دارند و گروه های تواشیح نیز با سی دی کارهای خود را بایستی تهیه و به سازمان اوقاف و امور خیریه ارسال نمایند.

 

 

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار