• امروز شنبه بیست و نهم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیشرفت %40 درصدی پروژه احداث گنبد آستان مقدس امامزادگان احمد و محمود(ع) دلفان

پیشرفت %40 درصدی پروژه احداث گنبد آستان مقدس امامزادگان احمد و محمود(ع) دلفان

با اتمام سازه فلزی پوسته های داخلی و بیرونی و همچنین آجرکاری دهنه های سازه فلزی در امامزادگان احمد و محمود(ع) با %40 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا می باشد.

 شنبه 14 مهر 1397   200  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان پروژه احداث گنبد آستان مقدس امامزادگان احمد و محمود(ع) باولین دلفان با پیشرفت فیزیکی %40 درصد در حال اجرا می باشد 

 مسلم رضایی پور معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان گفت : با اتمام سازه فلزی پوسته های داخلی و بیرونی و همچنین آجرکاری دهنه های سازه فلزی   در امامزادگان احمد و محمود(ع) با احداث گنبد در این امامزاده با  %40 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا می باشد. 
وی افزود: پیش بینی می شود با توجه به حساسیت های فنی و تخصصی در اجرای عملیات کاشی کاری قرآنی، بعد از اتمام عملیات آجرکاری، عایق کاری لازم به عمل آمده و ادامه فعالیت عمرانی به سال بعد موکول شود.
مهندس رضایی پور در خصوص ساخت و نصب سنگ قبر مطهر بقعه متبرکه سیدمحمد امیر(ع) گفت: عملیات ساخت و نصب سنگ قبر مطهر بقعه متبرکه سیدمحمد امیر(ع) شهرستان الشتر انجام گرفته و اجرای نمای کف و بدنه و ساخت درب ورودی این بقعه متبرکه در دست اقدام می باشد.
وی ادامه داد: در راستای تعمیر و نگهداری رقبات عرصه و اعیان وقف شهرستان دلفان ، عملیات سرامیک کاری کف و سفیدکاری بدنه یکی از رقبات عرصه و اعیان وقف مسجد امام رضا(ع) این شهرستان از محل اعتبارات داخلی انجام پذیرفت.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار