• امروز پنج شنبه بیست و پنجم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مسئول جدید دفتر نمایندگی اوقاف شهرستان نورآباد معرفی شد

مسئول جدید دفتر نمایندگی اوقاف شهرستان نورآباد معرفی شد

طی حکمی با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان، امام جمعه و فرماندار شهرستان نورآباد حجت الاسلام احمدوند به مدت سه سال به عنوان مسئول دفتر نمایندگی اوقاف شهرستان نورآباد معرفی و از زحمات آقای محمدی منفرد تقدیر گردید.

 دوشنبه 16 مهر 1397   414  0      

 به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف امور خیریه استان لرستان در جلسه ای که با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان، امام جمعه، فرماندار و رئیس تبلیغات شهرستان نورآباد در محل فرمانداری نورآباد برگزارشد حجت الاسلام محمد احمدوند به مدت سه سال به عنوان مسئول دفتر نمایندگی اوقاف شهرستان نورآباد معرفی و از زحمات آقای محمدی منفرد تقدیر گردید.
حجت الاسلام طباطبایی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان به توانمندی های مسئول جدید نورآباد اشاره و گفتند: آقای احمدوند از تجربه بالایی برخوردار بوده و از مهمترین سوابق وی می توان به عهده دار بودن رئیس ناحیه یک اوقاف شهرستان کرمانشاه و همچنین معاونت فرهنگی اوقاف استان همدان اشاره کرد.
حجت الاسلام طباطبایی با تاکید برتلاش این دفتر نمایندگی در گرفتن اسناد موقوفات و کار بیشتر در امامزادگان از زحمات آقای محمدی
منفرد نیز قدردانی نمودند.
در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین جمیاری امام جمعه نور آباد نیز ابراز امیدواری نمودندکه با روحیه خوب مسئول جدید اوقاف بتوان در شهرستان نورآباد اقدامات موثری صورت گیرد.
طولابی فرماندار شهرستان نورآباد نیز گفت: نزدیک به سه سال پیش که دفتر نمایندگی در نورآباد تاسیس شد تلاش کردیم مکانی در بخشداری بصورت موقت برای شروع فعالیت در اختیار این دفتر قرار دهیم و هم اکنون که این دفتر در مکانی مستقل مستقر شده خدا را شکر می کنیم.
وی همچنین گفت: با روحیه ای که مسئول جدید اوقاف دارند، امید می رود اقدامات شایسته ای در جهت عمران و آبادانی امامزادگان
و بقاع متبرکه صورت گیرد

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار