• امروز یک شنبه چهارم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دومین جلسه کارگروه وقف ستادبازآفرینی شهری استان لرستان برگزار شد

دومین جلسه کارگروه وقف ستادبازآفرینی شهری استان لرستان برگزار شد

دومین جلسه کارگروه وقف ستادبازآفرینی با حضور معاونت عمرانی استانداری، فرماندار و شهردار خرم آباد و مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی عضو کارگروه ، در محل معاونت عمرانی استانداری لرستان برگزار گردید.

 پنج شنبه 19 مهر 1397   124  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان دومین جلسه کارگروه وقف ستادبازآفرینی شهری با حضور معاونت عمرانی استانداری لرستان، فرماندار و شهردار خرم آباد و مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی عضو کارگروه، در محل معاونت عمرانی استانداری لرستان برگزار گردید.
این جلسه که به ریاست دکتر مرادپور معاونت محترم عمرانی استانداری لرستان و دبیری حجت الاسلام طباطبایی مدیر کل اوقاف و با حضور فرماندار و شهردار خرم آباد و مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی عضو کارگروه برگزار گردید بر مصوبات قبلی از جمله ساماندهی بافت تاریخی مذهبی محله امامزاده زید بن علی(ع) خرم آباد، تاکید شد.
در این کار گروه حسب دستور دکتر مرادپور معاونت محترم امورعمرانی استانداری لرستان، مصوب گردید: ظرف 45 روز طرح ساماندهی
محله امامزاده زیدبن علی (ع) توسط مهندسین مشاور اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان، با مقیاس 1:500 تهیه و بعد از تصویب طرح در کارگروه، از طریق ستادبازآفرینی شهری اقدامات لازم به عمل آید.
حجت الاسلام طباطبایی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان نیز به اهمیت وقف اشاره و بر احیای موقوفات شهری تاکید کردند.
مهندس رضایی پور معاونت بهره وری اوقاف نیز گفت: یکی از چهار کارگروه ستاد بازآفرینی شهری، با محوریت (( وقف )) و دبیری اوقاف و امور خیریه در نظرگرفته شده که با توجه به مصوبه هیات دولت مبنی بر هزینه کردن حداقل %30 اعتبارات دستگاه های اجرایی در مناطق و محلات هدف بازآفرینی، فرصت مناسبی برای احیای موقوفات و افزایش بهره وری موقوفات می باشد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار