• امروز شنبه بیست و نهم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نشست مشترک بررسی پروژه های سرمایه گذاری در حال اجرای موقوفات و فرصت های سرمایه گذاری موقوفات استان لرستان برگزار شد

نشست مشترک بررسی پروژه های سرمایه گذاری در حال اجرای موقوفات و فرصت های سرمایه گذاری موقوفات استان لرستان برگزار شد

نشست مشترک بررسی پروژه های سرمایه گذاری در حال اجرای موقوفات و فرصت های سرمایه گذاری موقوفات استان لرستان با حضور مدیرکل و هیات همراه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان با هیات اعزامی بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور برگزار شد.

 شنبه 5 آبان 1397   125  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان نشست مشترک بررسی پروژه های سرمایه گذاری در حال اجرای موقوفات و فرصت های سرمایه گذاری موقوفات استان لرستان با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، معاونت بهره وری و مسئول بنیاد توسعه و عمران موقوفات باهیات اعزامی بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور در محل اداره کل اوقاف لرستان برگزار شد.
                   
       حجت الاسلام طباطبایی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گفت:باید تلاش کرد تا با ایجاد رویکردهای سرمایه گذاری جدید نظیر ورود به صنعت بیمه ، صنایع تبدیلی و غذایی ، و انرژی های نو و دانش بنیان بتوانیم در مسیر سرمایه گذاریقدم برداریم.
مهندس رضایی پور معاونت بهره وری اوقاف نیز گفت: وصول مطالبات بنیاد توسعه و عمران، اجرای پروژه های جدید سرمایه گذاری و تحلیل و بررسی نقاط قوت و ضعف پروژه های مشارکتی موقوفات در سنوات گذشته از محورهای مهم این جلسه بود.
در این جلسه نیز طی حکمی از سوی مهندس عباسعلی جعفری مدیرعامل بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور و با حضور حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان لرستان و جناب آقای شمس مدیریت حراست و بازرسی بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور، مهندس بابک احمدی به سمت مدیر پروژه های عمرانیبنیاد توسعه و عمران موقوفات استان لرستان منصوب شد.
   بعد از این نشست هیئت اعزامی از فرصت های سرمایه گذاری موقوفات شهرستان خرم آباد نظیر مسجد آیت الله کمالوند، باغ دولتیاری، سماوی اصفهانی حاج کریم عسلیان و جهان آباد بازدید به عمل آورد.
برچسب ها   لرستان اوقاف

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار