• امروز پنج شنبه سوم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حضور شبانه روزی بسیجیان پایگاه مقاومت شهید عربستانی در خدمت رسانی به سیل زدگان

حضور شبانه روزی بسیجیان پایگاه مقاومت شهید عربستانی در خدمت رسانی به سیل زدگان

بسیجیان پایگاه مقاومت شهید عربستانی اوقاف لرستان در کنار موکب برپا شده در محل اداره کل اوقاف استان لرستان حضور شبانه روزی دارند

 پنج شنبه 22 فروردین 1398   426  1      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اوقاف لرستان محسن رحیمی فرمانده پایگاه مقاومت شهید عربستانی با بیان این مطلب گفت: در آغازین ساعات سیل خانمان برانداز در استان، بسیجیان این پایگاه در سطح استان و در کنار مردم سیل زده حضور داشته و به خدمت رسانی بی منت همت گماشته اند که این اقدام خداپسندانه در شهرستان های پلدختر و معمولان نمود بارزی داشته است.
فرمانده پایگاه مقاومت شهید عربستانی اوقاف لرستان بیان داشت: در آشپزخانه ای که در محل اداره کل برپا شده است بسیجیان این پایگاه دوشادوش خیرین، هیئت امناء و خدام بقاع متبرکه نسبت به طبخ و توزیع غذا از راه های زمینی و هوایی حضور فعال داشته اند.
محسن رحیمی در خصوص پاکسازی معابر شهری افزود:بسیجیان این پایگاه دوشادوش دیگر نهادهای خدمت رسان به پاکسازی و بهسازی منازل آسیب دیده و معابر شهری اقدام نموده اند.
وی تصریح کرد: سیل خانمان برانداز لرستان باردیگر عرصه و آزمونی برای ارزش عیار مردانگی و غیرت مردم ایران اسلامی پدید آورد که بسیجیان این پایگاه در این راهبا الگو گرفتن از شهدای 8 سال دفاع مقدس خود را وقف خدمت بی منت نموده اند.
مسئول ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اوقاف لرستان بیان داشت: امروز میدان برای کسانی که منتظر ظهور حضرت حجت هستند و کسانی که آرزوی خدمت و شهادت در راه خدا را دارند باز است و آغوش ما پذیرای کسانی استکه آماده خدمت به مردم هستند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم0
مخالفم0
امیر  (دوشنبه 26 فروردین 1398)
ماشاءالله به همت بسیجیان دلاور خدا به شما عزت بده

آخرین اخبار