• امروز پنج شنبه بیست و پنجم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برنامه جز خوانی، محفل انس با قرآن و برپایی سفره های افطاری ساده در بقاع متبرکه شهرستان کوهدشت

برنامه جز خوانی، محفل انس با قرآن و برپایی سفره های افطاری ساده در بقاع متبرکه شهرستان کوهدشت

حجت الاسلام پادروند از فعالیت 10 مبلغ اعزامی در بقاع و مناطق محروم شهرستان کوهدشت خبر داد.

 پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398   66  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان رئیس اداره اوقاف شهرستان کوهدشت از برگزاری مراسم جزخوانی، اقامه نماز جماعت، محفل انس با قرآن و برپایی سفره های افطاری ساده در در ماه مبارک رمضان در دو بقعه امامزاده محمد(ع) و ابوالوفاء(ع) خبر داد.
حجت الاسلام جلیل پادروند گفت: در ماه مبارک رمضان و در راستای اجرای برنامه ضیافت الهی در امامزادگان در شهرستان کوهدشت  برنامه جز خوانی با حضور علاقمندان برگزار می شود.
وی همچنین گفت: 10 مبلغ نیز از طرف سازمان اوقاف به این شهرستان اعزام شدند که در امامزادگان و مناطق محروم مستقر و به بیان مسایل شرعی، اجکام، اقامه نماز جماعت و سخنرانی می پردازند و برای نوجوانان و روزه اولی ها نیز برنامه های ویژه ای برگزار می نمایند.
حجت الاسلام پادروند با تاکید بر برپایی سفره های افطاری ساده گفت: باید تلاش کنیم سفره های افطاری ساده در بین مردم رواج پیدا کند و از سفره های آنجنانی پرهیز شود، بر همین اساس در دو امامزاده محمد(ع) و ابوالوفاء بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء با کمک اهالی و خیرین سفره افطاری ساده برپا و روزه داران اطعام می گردند.
وی تصریح کرد: 4 محفل انس با قرآن نیز در این دو بقعه  و شهرستان با حضور قاریان ممتاز استانی برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار