• امروز پنج شنبه بیست و پنجم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برنامه های «ضیافت الهی» ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستان بروجرد در حال اجراست

برنامه های «ضیافت الهی» ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستان بروجرد در حال اجراست

برنامه های جزء خوانی، محافل انس با قرآن ، تفسیر و ویژه برنامه های شب های قدر از مهمترین برنامه ها در بقاع متبرکه شهرستان بروجرد است

 شنبه 28 اردیبهشت 1398   65  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان لرستان رئیس اداره اوقاف شهرستان بروجرد به اجرای برنامه های ضیافت الهی با حضور 10 مبلغ اعزامی و 5 مبلغ بومی در بقاع متبرکه این شهرستان خبر داد.
حجت الاسلام علی ارکبان گفت: در ماه مبارک رمضان 10 مبلغ بومی از سازمان اوقاف و 5 مبلغ بومی در بقاع متبرکه  و مناطق محروم شهرستان بروجرد مستقر که برنامه های ضیافت الهی را در این ماه انجام می دهند.
وی همچنبین گفت: در بقاع متبرکه و مساجد شهر 50 برنامه جزء خوانی در حال اجرا می باشد که در امامزادگان جعفر(ع)، قاسم(ع) و ابوالحسن(ع) با حضور روزه داران مراسم جزء خوانی همه روزه در حال برگزاری می باشد.
حجت الاسلام ارکبان با اشاره به برپایی سفره های افطاری ساده گفت: در سه بقعه امامزادگان جعفر(ع)، قاسم(ع) و ابوالحسن(ع) هر روز بعد از نماز مغرب و عشاء با کمک مردم و  خیرین سفرعه های افطاری ساده برای روزه داران برپا می شود.
وی همچنین به حضور مبلغ و مفسر برجسته کشوری حضرت آیت الله خزعلی اشاره و گفت: برنامه تفسیر قرآن نیز در کنار جزء خوانی در امامزاده قاسم (ع) برگزار میشود که آیت الله خزعلی به بیان نکات مهم تفسیری می پردازد
حجت الاسلام ارکبان به برنامه های ویژه در شب های قدر در  امامزادگان این شهرستان اشاره و افزود: در شب های قدر در امامزادگان شهرستان بروجرد برنامه احیاء و شب زنده داری با حضور مبلغین و عموم مردم برگزار خواهد شد . 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار