• امروز پنج شنبه بیست و پنجم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بستن قرارداد اجاره  و اجرای نیات واقفین در محل  های موقوفه در اولویت باشد

بستن قرارداد اجاره و اجرای نیات واقفین در محل های موقوفه در اولویت باشد

حجت الاسلام سید محمد طباطبایی در جلسه ستاد استانی با اشاره به اهمیت وقف و موقوفه اجرای دقیق نیات واقفین با اولویت همان محل را مورد تاکید قرار دادند.

 یک شنبه 5 خرداد 1398   70  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان مدیرکل اوقاف استان لرستان در جلسه هفتگی ستاد استانی به اهمیت وقف و موقوفه و اجرای دقیق نیات واقفین اشاره نمودند.
حجت الاسلام سیدمحمد طباطبایی گفت: واقفینی که در گذشته وقف کردند همه با نیت خیر و با هدف رفع بسیاری از مشکلات در جامعه بوده است.
وی با اشاره به موقوفاتی که در گذشته های دور صورت گرفته افزود: در استان لرستان وقف هایی وجود دارد که بیش از هفتصد سال قدمت دارد که در این راستا می توان به موقوفه سید احمد مدنی در روستای امامزاده قاسم(ع) شهرستان ازنا اشاره کرد.
حجت الاسلام طباطبایی با تاکید بر اجرای نیات واقفین گفت: سعی شود در روستاهایی که موقوفه وجود دارد , نیت وقف هم در همان روستا اجرا گردد, تا مردم همان روستا علاوه بر اهمیت وقف از عواید موقوفه نیز بهره مند گردند.
در جلسه هفتگی استانی که همچون هفته های گذشته یکی از مدیران شهرستانی حضور دارد, حامد رحمان پور رئیس اوقاف شهرستان ازنا به برنامه های این شهرستان اشاره و اعضای ستاد استانی نیز نقاط قوت و ضعف را مورد بررسی قرار داده و مواردی نیز مصوب گردید.
از مهمترین مصوبات جلسه تمدید قراداد اجاره مستاجرین موقوفات و اتمام اسکن اسناد بود که رحمان پور رئیس اوقاف شهرستان ازنا ضمن توضیحات لازم در خصوص موارد اشاره شده را ارائه و بیان نمود که در مدت یک ماه موارد مطرح شده انجم خواهد شد.
برچسب ها   لرستان اوقاف وقف

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار