• امروز پنج شنبه بیست و پنجم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نماز عید سعید فطر در  ۱۵ بقعه متبرکه لرستان برگزار می شود

نماز عید سعید فطر در ۱۵ بقعه متبرکه لرستان برگزار می شود

حجت الاسلام محمد جواد عباس زاده : در ۱۵ بقعه متبرکه استان لرستان نماز عید سعید فطر با حضور گسترده مردم برگزار می شود.

 سه شنبه 14 خرداد 1398   72  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان معاونت فرهنگی اداره کل اوقاف استان لرستان از اقامه نماز عید سعید فطر در ۱۵ بقعه متبرکه این استان خبر داد.
حجت الاسلام محمد جواد عباس زاده گفت: برنامه های ضیافت الهی در بیش از ۵۰ بقعه متبرکه این استان شامل اقامه نماز جماعت, سخنرانی,محافل انس با قرآن, جز خوانی , تفسیر قرآن و برپایی سفره های ساده افطاری برگزار گردید.
وی همچنین گفت: در طرح ضیافت الهی امسال دو مفسر برجسته قرآن نیز در شهرستان خرم آباد و بروجرد برنامه های بسیار مفیدی داشتند که در بروجرد و در امامزاده قاسم(ع) آیت الله خزعلی و در خرم آباد حجت الاسلام محبی به تفسیر قرآن برای روزه داران پرداختند.
حجت الاسلام عباس زاده ضمن تبریک عید فطر افزود: نماز عید سعید فطر در ۱۵ بقعه و امامزاده استان لرستان نیز با حضور گسترده مردم اقامه خواهد شد که در خرم آباد در امامزادگان زیدبن علی(ع) , عبدالله(ع) , ابوحنیفه (ع) , زیبامحمد(ع) ,حیات الغیب(ع) و شمس الدین(ع) چگنی , در کوهدشت در دو امامزاده محمد(ع) و ابوالوفا(ع) ,در الیگودرز در امامزادگان محمدبن حسن(ع) ,سه تن فرسش(ع) و سه فرزندان پیرامام(ع) در ازنا در امامزادگان زید و قاسم(ع) ,زید قاسم(ع) روستای طازران, شاهزاده ابراهیم(ع)مومن آباد, در دورود در امامزاده زیدبن علی(ع) و ابوعلی (ع) نماز عید برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار