• امروز پنج شنبه بیست و پنجم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات  سراسری قرآن کریم  در لرستان از  22 خرداد آغاز می شود

مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در لرستان از 22 خرداد آغاز می شود

شرکت کنندگان در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل، اذان، دعاخوانی ، همخوانی و مدیحه سرایی به رقابت با یکدیگر می پردازند.

 یک شنبه 19 خرداد 1398   95  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از آغاز برگزاری مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در لرستان از  22 خرداد خبر داد.

دریکوندی گفت: این مسابقات در چهار شهرستان خرم آباد، بروجرد، الیگودرز و نورآباد برگزار می شود.

وی همچنین گفت: این مسایقات در بروجرد روز چهارشنبه 22 خرداد ویژه خواهران و پنج شنبه 23 خرداد ویژه برادران ، در الیگودرز روز چهارشنبه 22 خرداد ویژه برادران و پنج شنبه 23 خرداد ویژه خواهران، در نورآباد روز چهارشنبه 22 خرداد ویژه برادران و پنج شنبه 23 خرداد ویژه خواهران، و در خرم آباد روز چهارشنبه 29 خرداد ویژه خواهران و پنج شنبه 30 خرداد ویژه برادران خواهد بود
دریکوندی افزود: این مسابقات در شهرستان بروجرد در حسینیه امامزاده قاسم(ع) واقع در خیابان 17 شهریور، در الیگودرز در کانون یاس نبوی واقع در خیابان طالقانی شمالی، در نورآباد در سالن اداه ارشاد و در خرم آباد در حسینیه حبیب بن مظاهر برگزار خواهد شد.  
دریکوندی با اشاره به رقابت 200 نفر شرکت کننده زن و مرد در  این مرحله از مسابقات گفت: شرکت کنندگان در رشته های حفظ 5، 10، 20، کل، قرائت، ترتیل، اذان، دعاخوانی، همخوانی و مدیحه سرایی  به رقابت با یکدیگر می پردازند.  
دریکوندی با ادغام مسابقات برخی شهرستان ها عنوان کرد: به دلیل پایین بودن ثبت نام برخی از شرستانها متسابقین دورود در بروجرد، متسابقین ازنا در الیگودرز، الشتر در نورآباد و کوهدشت و پلدختر نیز در خرم آباد به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.
 دریکوندی با اشاره به راهیابی نفرات برتر به مسابقات استانی گفت: مرحله استانی این مسابقات در هفته اول تیرماه در خرم آباد و در حسینیه حبیب بن مظاهر برگزار خواهد شد.  
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار