• امروز پنج شنبه بیست و پنجم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رقابت ۱۸۰ نفر در چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن شهرستان بروجرد

رقابت ۱۸۰ نفر در چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن شهرستان بروجرد

حجت السلام ارکبان: مرحله شهرستانی مسابقات سراسری قرآن کریم در بروجرد با شرکت ۸۰ نفر در روزهای ۲۲ و ۲۳ خرداد در امامزاده قاسم(ع) بروجرد برگزار می شود.

 سه شنبه 21 خرداد 1398   71  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان رئیس اداره اوقاف شهرستان بروجرد به رقابت ۱۸۰ نفر از خواهران و برادران در مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم این شهرستان اشاره کرد.
حجت الاسلام ارکبان گفت: در مسابقات امسال تاکنون ۱۸۰ نفر بصورت حضوری در اداره اوقاف این شهرستان ثبت نام کرده که طی دو روز در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۲ و ۲۳ خرداد در امامزاده قاسم(ع) شهرستان بروجرد با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
وی همچنین افزود: این مسابقات در رشته های حفظ ۵, ۱۰, ۲۰, کل, ترتیل,, قرائت, اذان و دعاخوانی در بخش خواهران و برادران برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام ارکبان با اشاره به حضور داوران غیر بومی گفت: به دلیل رقابت نزدیک و حساس متسابقین از داوران غیر بومی دعوت شده که این داوران از داوران ممتاز قرآنی استان مرکزی می باشند.
گفتنی است در بخش خواهران ۸۰ نفر و در بخش برادران ۱۰۰ نفر ثبت نام کرده که مسابقات خواهران روز پنج شنبه ۲۲ خرداد و مسابقات برادران روز پنج شنبه ۲۳ خرداد در حسینیه امامزاده قاسم(ع) بروجرد برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار