• امروز پنج شنبه بیست و پنجم مهر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تلاوت و انس با قرآن کریم به زندگی برکت میدهد

تلاوت و انس با قرآن کریم به زندگی برکت میدهد

حجت الاسلام اعتمادی در جمع متسابقین قرآن کریم شهرستانهای ازنا و الیگودرز انس با قرآن را رمز موفقیت جامعه و برکت در زندگی انسان دانست

 پنج شنبه 23 خرداد 1398   71  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان رئیس اداره اوقاف شهرستان الیگودرز ضمن بازدید از روند برگزاری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در جمع متسابقین شهرستان های ازنا و الیگودرز رمز موفقیت جامعه را تلاوت و انس با قرآن عنوان نمودند. 
حجت الاسلام علی اعتمادی گفت: قرآن بهترین راهنما برای انسان در زندگیست و اگر به قرآن عمل کنیم بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد ضمن اینکه تلاوت و انس با قرآن دلهره و اضطراب را از بین می برد و آرامش را به خانواده ها هدیه می کند و میتوان گفت رمز موفقیت جامعه عمل به قرآن است. .
وی با تشکر از زحمات و تلاش های خالصانه مربیان در برگزاری کلاسهای قرآن در طول سال  گفت: خداوند خدمات صادقانه و فی سبیل الله را بی جواب نمیگذارد و تلاشهای مربیان قرآن کریم نزد خداوند متعال محفوظ خواهد بود. 
چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستانهای ازنا و الیگودرز از صبح امروز پنج شنبه 23 خرداد در موقوفه قرآنی یاس نبوی شهرستان الیگودرز در حال برگزاریست که نفرات برتر ضمن دریافت لوح و جایزه به مسابقات استانی راه پیدا خواهند نمود. 
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار