• امروز سه شنبه یکم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حضور 7 نفر از نخبگان قرآنی لرستان در چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

حضور 7 نفر از نخبگان قرآنی لرستان در چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

مرحله نهایی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از 5 مهر تا 19 مهردر شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

 چهارشنبه 3 مهر 1398   65  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف لرستان به برگزاری مرحله نهایی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته های حفظ، قرائت و ترتیل قرآن کریم از پنجم مهرماه در شهر اصفهان خبر داد.
محمدتقی دریکوندی گفت: مرحله نهایی این مسابقات در بخش خواهران از 11 مهرماه در اصفهان آغاز خواهد شد که از استان لرستان 6 نفر در این مسابقات به رقابت خواهند پرداخت.
وی ادامه داد: در رشته حفظ 10 جزء سرکار خانم بهاره امیدزاده، حفظ 20 جزء سرکار خانم بتول عبدالرحیمی، حفظ کل سرکار خانم ثریا مهدی نژاد، رشته ترتیل سرکار خانم مریم ولیزاده و در رشته قرائت سرکار خانم خدیجه بیرانوند نخبگان قرآنی لرستان هستند که در این مسابقات حضور خواهند داشت.
دریکوندی به برگزاری این مسابقات در بخش برادران نیز اشاره و افزود: در بخش برادران این مسابقات طی دو مرحله برگزار که مرحله مقدماتی آن مرداد ماه در شهر قم برگزار گردید و جناب آقای رضا رحیمی در رشته حفظ 20 جزء موفق به حضور در مرحله نهایی این رقابت ها که پنجم مهر در اصفهان برگزار خواهد شد، گردید.
دریکوندی خاطر نشان کرد: چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم  در خرداد 98 از مرحله شهرستانی آغاز شد که نفرات برتر آن یه مسایقات استانی راه پیدا نمودند و پس از رقابت در مرحله استانی نفرات برتر آن نیز به مسابقات کشوری که هفته آینده در اصفهان برگزار می شود، راه پیدا نمودند.  . 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار