• امروز دوشنبه سی و یکم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آماده سازی  و اعزام موکب اوقاف لرستان در اربعین به سامرا

آماده سازی و اعزام موکب اوقاف لرستان در اربعین به سامرا

حجت الاسلام سید محمد طباطبایی در جلسه شورای اداری به برپایی موکب اوقاف لرستان در سامرا از ۱۷ مهر تا ۳۱ مهر اشاره نمودند.

 شنبه 6 مهر 1398   111  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان جلسه شورای اداری با موضوع اربعین حسینی در سالن اجتماعات شهید عربستانی اداره کل اوقاف لرستان برگزار شد.
حجت الاسلام سید محمد طباطبایی گفت: از چند ماه گذشته برنامه ریزی ها برای برپایی موکب الحسین(ع) اوقاف لرستان در سامرا انجام شده بودو خدا را شکر آماده اعزام کاروان لرستان به شهر سامرا هستیم.
وی افزود: هزینه های موکب از محل موقوفات مرتبط و کمک های خیرین می باشد و کسانی که قصد کمک به موکب الحسین(ع) اوقاف لرستان را دارند به ادارات اوقاف شهرستان ها مراجعه نمایند.
حجت الاسلام طباطبایی تصریح کرد: به همت اداره اوقاف شهرستان بروجرد و با کمک خیرین یک سردخانه مرکزی در حال ساخت می باشد که در مراحل پایانی ساخت آن می باشد و در سایر شهرستانها نیز تلاش هایی صورت گرفته و کاروان اوقاف لرستان آماده اعزام به شهر سامرا می باشد.
مدیر کل اوقاف لرستان با اشاره به فعالیت موکب الحسین(ع) گفت: ,موکب لرستان در سامرا با طبخ غذای گرم, اسکان زائرین , اقامه نماز جماعت و برنامه های فرهنگی به زائرین خدمت رسانی خواهد نمود.
حجت الاسلام طباطبایی در ادامه بیان نمود: در موکب الحسین(ع) ۴۰ نفر از خادمین فعالیت خواهند نمود که این خادمین از هیات امنا ها و خدام امامزادگان و خیرین و ارادتمندان به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) خواهند بود.
می در پایان افزود: موکب الحسین(ع) اوقاف لرستان از تاریخ ۱۷ مهرماه در سامرا برپا و انشاالله تا ۳۱ مهرماه برای زائرین خدمت رسانی می نمود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار