• امروز دوشنبه هفنم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان دلفان: ۲۰ مورد وقف با اعتبار ۵ میلیارد ریال در دلفان

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان دلفان: ۲۰ مورد وقف با اعتبار ۵ میلیارد ریال در دلفان

حجت الاسلام محمد احمدوند با اشاره به کمک خیرین و نیکوکاران از ۲۰ مورد وقف با اعتبار ۵ میلیارد ریال در دلفان خبر داد.

 پنج شنبه 16 آبان 1398   40  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان رئیس اوقاف شهرستان نورآباد از ۲۰ مورد وقف با اعتبار ۵ میلیارد ریال در دلفان خبر داد.
حجت الاسلام احمدوند گفت: مردم خیر اندیش و بزرگوار دلفان در سال جاری ۲۰ مورد وقف در امور فرهنگی و مذهبی در سطح شهرستان داشته اند که در مجموع ارزش این تعداد موقوفات ۵ میلیارد ریال می باشد که شامل اهدای زمین جهت ساخت مساجد، کتابخانه ها و خانه های عالم روستاها بوده است.
حجت الاسلام احمدوند در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان خواستار ترویج فرهنگ وقف در بین مردم شد و افزود : با توجه به سخاوتمندی و بزرگواری مردم دلفان که همواره در بسیاری از فعالیت های فرهنگی و مذهبی و اقدامات عام المنفعه حضوری پر رنگ دارند امیدواریم با همکاری اصحاب رسانه و فعالان فرهنگی شاهد ترویج بیش از پیش فرهنگ وقف باشیم.
وی با قدر دانی از خیران نیک اندیش شهرستان دلفان گفت: از تمامی خیرین و نیکوکاران شهرستان نورآباد که از بدو تاسیس این نهاد در شهرستان یار و یاور ما در اوقاف و امور خیریه بوده اند و با وقف اموال خود در صدد رفع مشکلات جامعه هستند تشکر می کنم و یقینا خداوند متعال این خیرین را از اجر معنوی و اخروی بی نصیب نخواهد گذاشت.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار