• امروز جمعه دوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیام تسلیت مدیرکل اوقاف لرستان در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس جانشین حشدالشعبی

پیام تسلیت مدیرکل اوقاف لرستان در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس جانشین حشدالشعبی

حجت الاسلام سید محمد طباطبایی مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان در پی شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس از فرماندهان حشدالشعبی پیامی صادر نمودند.

 جمعه 13 دی 1398   72  0      

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
شهادت، پاداش مجاهدان در راه خداست.
شهادت سردار پرافتخار اسلام، سرباز شجاع ولایت، مرد میدان جهاد و مبارزه، مجاهد خستگی ناپذیر جبهه های جنگ با کفار و تروریست‌ها، سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور و قهرمان درخت تنومند اسلام را آبیاری نمود و از صدر اسلام شهادت مردان بزرگ این چنین بوده و خواهد بود.
. آمریکا و صهیونیست بداند که در عراق و سرزمینهای اسلامی روز خوش به خود نخواهد دید و شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی ملت ایران و عراق را متحدتر و بیدارتر خواهد کرد و زمینه خروج آمریکا از عراق را نیزفراهم خواهد نمود.
اینجانب شهادت این سردار فداکار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس از فرماندهان حشدالشعبی را به محضر حضرت ولیعصر(عج) و رهبر معظم انقلاب و مسلمانان جهان تبریک و تسلیت عرض می نمایم.
سید محمد طباطبایی
۱۳/١۰/١٣٩٨
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار