• امروز پنج شنبه یکم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای فاز دوم عملیات احداث مسجد حضرت سلیمان نبی(ع) روستای اناردر خرم آباد

اجرای فاز دوم عملیات احداث مسجد حضرت سلیمان نبی(ع) روستای اناردر خرم آباد

کمک های خیرین و اهالی روستای "اناردر در احداث، تعمیر، تکمیل و نگهداری مساجد، نقش محوری بسیار زیادی در اجرای این پروژه داشته و اهالی از هیچ کوششی دریغ ننموده اند.

 یک شنبه 22 دی 1398   49  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان لرستان معاون بهره وری اداره کل اوقاف لرستان به اجرای فاز دوم احداث مسجد سلیمان نبی (ع) روستای اناردر خرم آباد با کمک خیرین و اهالی روستا اشاره نموند.
مسلم رضایی پور گفت: در راستای کمک به احداث، تکمیل و تعمیر مساجد و اماکن مذهبی، فاز دوم عملیات اجرایی پروژه احداث مسجد حضرت سلیمان نبی(ع) روستای اناردر از توابع بخش مرکزی شهرستان خرم آباد انجام شد.
وی افزود:فاز اول این پروژه شامل اجرای "فنداسیون" از محل اعتبارات دولتی کمک به احداث و تکمیل مساجد و اماکن مذهبی استان لرستان در سال ۱۳۹۷ اجرا گردید و در فاز دوم، با تامین اعتبار آهن آلات مورد نیاز پروژه شامل ستون ها، تیرها، پل ها، بادبندها و اتصالات مربوطه تهیه شده و با استقرار اکیپ فنی در محل پروژه، عملیات اجرای سازه اسکلت فلزی این مسجد انجام گردید.
مهندس رضایی پور در ادامه بیان نمود: عملیات اجرای سازه اسکلت فلزی این مسجد، با توجه شرایط اقلیمی، با اجرای برش کاری، مونتاژ ستون ها و پل ها و بادبندها، طی مدت ده روز کاری انجام گردید.
وی به مردمی بودن مساجد و نقش محوری و کمک اهالی روستا و خیرین اشاره و افزود: اهالی روستای "اناردر" با شوق و اشتیاق فراوان همکاری بسیار زیادی در اجرای این پروژه داشته و از همان ابتدا با وقف زمین کار عمرانی را آغاز نمودند و اجرای عملیات خاکبرداری، تسطیح و رگلاژ زمین، توسط اهالی این روستا نشان از اعتقاد قلبی آنها در عمران و آبادانی مسجد می باشد.
مهندس رضایی پور در پایان گفت: انشاالله با کمک اوقاف و هیئت امنای مسجد ادامه کار انجام و امیدواریم بزودی با کمک مردم و خیرین این مسجد تکمیل و به بهره برداری برسد..

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار