• امروز پنج شنبه دهم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازسازی پروژه نانوایی موقوفه مرحوم دکتر عاقل شهرستان خرم آباد

بازسازی پروژه نانوایی موقوفه مرحوم دکتر عاقل شهرستان خرم آباد

با حضور حجت الاسلام سید محمد طباطبایی پروژه عمرانی نانوایی موقوفه مرحوم دکتر عاقل در خرم آباد افتتاح شد.

 دوشنبه 21 بهمن 1398   74  0      

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان پروژه بازسازی نانوایی موقوفه مرحوم دکتر عاقل شهرستان خرم آباد، همزمان با خجسته ایام دهه مبارک فجر توسط حجت الاسلام طباطبایی مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان، مدیر اوقاف خرم آباد و جمعی از مسولین ستادی، افتتاح شد.
مهند مسلم رضایی پور گفت: با توجه به تخریب بخش عمده ای از موقوفه نانوایی مرحوم دکتر عاقل و غیرقابل بهره برداری بودن این موقوفه، بلافاصله موضوع در دستور کار قرار گرفت و عملیات بازسازی این موقوفه با همت مدیریت و همکاران اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خرم آباد و زیر نظر دفتر فنی این معاونت، آغاز گردید.
وی همچنین گفت: این پروژه در راستای احیای موقوفات و رقبات عرصه و اعیان وقف، شامل بازسازی کامل تنور نانوایی سنگکی سنتی، سرویس بهداشتی و حمام، موزاییک کف و سرامیک بدنه و سفیدکاری با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیون تومان از محل منابع داخلی، طی مدت کمتر از سه ماه اجرا گردید.
با بهره برداری از این پروژه، ضمن خدمات دهی عمومی، و ایجاد عواید برای موقوفه در جهت اجرای نیت واقف خیر اندیش، "سه نفر" به صورت مستقیم، مشغول به کار شدند.
برچسب ها   لرستان اوقاف

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار