• امروز دوشنبه سی و یکم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

600 بسته نوشت‌افزار تحصیلی در بین دانش‌آموزان نیازمند  لرستانی توزیع شد

600 بسته نوشت‌افزار تحصیلی در بین دانش‌آموزان نیازمند لرستانی توزیع شد

در اجرای طرح سراسری مهر تحصیلی ۶۰۰ بسته تحصیلی در بین دانش اموزان نیازمند لرستانی توزیع شد

 چهارشنبه 26 شهریور 1399   5  0      

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان گفت: امسال همزمان با بازگشایی مدارس ششصد بسته وسایل و نوشت‌افزار در قالب "طرح مهر تحصیلی" در بین دانش‌آموزان نیازمند این استان توزیع شد.

حجت‌الاسلام سید محمد طباطبایی در گفتگو با روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان لرستان افزود: مجموع ارزش بسته‌های توزیعی در بین دانش‌آموزان نیازمند و آسیب‌پذیر استان ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بود.

وی اظهارداشت: طرح مهر تحصیلی در راستای سیاست حمایتی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید در استان لرستات اجرا شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان بیان کرد: بسته مهر تحصیلی توزیعی در بین دانش‌آموزان شامل کیف، دفتر، مداد، مدادرنگی و سایر وسایل موردنیاز تحصیلی بود که به دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه اهدا شد.

او با بیان اینکه نظارت بر نحوه اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان از مهم‌ترین رسالت‌های اوقاف و امور خیریه است، اضافه کرد: بسته‌های مهر تحصیلی طبق نیات واقفان خیراندیش تهیه و در بین دانش‌آموزان توزیع شد.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان ضمن تقدیر از اقدامات خداپسندانه و خیرخواهانه سازمان اوقاف ظهار داشت :هر چند ویروس کرونا باعث تعطیلی کلاسها و مدارس و محافل علمی شده است ولی می توانیم از این شرایط بعنوان فرصتی برای ارتقاء فرهنک دینی استفاده کنیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار