• امروز سه شنبه بیست و هفنم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع 2200 بسته معیشتی در طرح شمیم حسینی بین نیازمندان لرستان

توزیع 2200 بسته معیشتی در طرح شمیم حسینی بین نیازمندان لرستان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان لرستان با بیان این که خدمات حمایتی و رزمایش کمک مومنانه تا زمانی که نیاز باشد توسط این اداره کل انجام می شود، گفت: با کمک خیرین نیک اندیش لرستانی 2200 بسته معیشتی در قالب طرح شمیم حسینی بین نیازمندان توزیع شد.

 شنبه 13 شهریور 1400   24  0      

به گزارش روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان لرستان ، حجت الاسلام طباطبایی از  توزیع 2200  بسته معیشتی در قالب طرح شمیم حسینی از محل اجرای نیات موقوفات و  کمک خیرین   بین نیازمندان خبر داد.

وی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اجرای برنامه‌های مواسات و کمک‌های مومانه و  همچنین  انجام فعالیت فرهنگی در امامزادگان، افزود: مراکز افق  مستقر در بقاع متبرکه  بعنوان محور اصلی انجام فعالیت‌های اجتماعی  از قبیل محرومیت‌زدایی است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان  لرستان در ادامه گفت: 8 بقعه متبرکه سطح استان در 8 شهرستان بعنوان مجری طرح شمیم حسینی است که مسئولیت شناسایی خانواده های نیازمند و کمک رسانی بر عهده آنهاست.

حجت الاسلام  طباطبایی از آستان مقدس امامزاده زید بن علی (ع) بعنوان یکی از امامزادگان شاخص استان  و مجری طرح اشاره و تصریح کرد:  طرح شمیم حسینی در روز یکشنبه ۱۴ شهریور ماه سال جاری  با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به طور همزمان در سراسر کشور در امامزاده مذکور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به سایر برنامه های این اداره کل افزود: علاوه بر توزیع بسته ها معیشتی، توزیع دارو و درمان و آزادی زندانیان جرائم غیر عمد  و همچنین توزیع بسته های کمک هزینه تحصیلی جهت کودکان نیازمند ، از دیگر برنامه های اداره کل اوقاف و امور خیریه است.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار